Hakkımızda 

1990 yılında kurulan şirketimizönceleri altyapı ve üstyapı inşaat yapım işlerini içerendevlet taahhütleri(DSİ, İLLER BANKASI, K.YOLLARI) üstlenirken, ileriki yıllarda özel konut (Yap-Sat) inşaatları da firmamız faaliyet alanlarına dâhil edilmiştir.


Son yıllarda hızla gelişen sektörde, güvenli ve modern yapılarla inşaat sektöründe hizmet vermek öncelikli hedefimiz olmuştur. İnşaatların tasarım aşamasında kullanışlı, ulaşılabilir kalite, şık ve rahat yaşam alanları üretmeyi hedeflemekteyiz.


Bu gelişim ve değişimi değişen dünya ve gelişen teknoloji çerçevesinde sürdürmeyi ve yapacağımız her projeye bunu yansıtmayı hedefleyen bir grup olarak Gülnar İnşaat sizlere yeni ve dinamik hizmetler sunmaya devam edecektir. Çünkü biz kendimizi çevremize, Adana'ya ve Ülkemize karşı sorumlu hissediyor ve bu uğurda katkıda bulunmayı istiyoruz.

25 yıldır yaptığımız her projede şirketimizin sürekli gelişim ve değişim içerisinde olmasını sağlayarak ve müşterilerimizin güveniyle bulunduğumuz noktaya geldik. Bu güven duygusundan yola çıkarak, Gülnar İnşaat olarak 2015 yılı itibariyle Adana'nın yükselen değeri Çarkıparede yeni inşaatımız başlamıştır. Böylelikle "Değişimin başlangıcı dedik ve Site Pare ile yola çıktık!.."


Bu yoldaki niyetimiz; Güvenli ve kaliteli, kullanışlı, modern ve doğa dostu, aydınlık ve ferah yapılara imza atmaktır.